FILTRUOTI PAGAL:
CITTERIO 98 serviravimo įrankių rinkinys
Savito dizaino ir išlaikytų proporcijų CITTERIO 98 linija tapo modernia klasika. Kiekvieną kolekcijos gaminį labai malonu liesti ir, rodos, drąsi gaminio forma idealiai tinka kiekvienai rankai. Matinio nerūdijančio plieno dizainas vienodai tinka tiek kasdieniuose, tiek oficialiuose serviruotės komplektuose. 
IITTALA

47,90 €
SCANDIA serviravimo įrankių rinkinys
Paprasto, tačiau savito dizaino SCANDIA stalo serviravimo įrankiai sukurti legendinio dizainerio Kaj Franck dar 1952 metais. Tai klasika, be abejonės, tinkama tiek moderniam, tiek tradiciniam stalo serviravimui. Laikui nepavaldi serviravimo įrankių kolekcija tobulai dera su išgrynintų formų IITTALA indų kolekcijomis. SCANDIA dizainas remiasi pagrindinėmis geometrinėmis formomis, suteikiančiomis daiktui paprastumo ir ikoniškumo.
IITTALA

49,90 €
VIPP280 indų plovimo šepetėlis
Išskirtinio danų gamintojo VIPP tikslas pasiūlyti tik aukščiausios kokybės ir funkcionalumo objektus, kurie pranoktų madų ar tendencijų diktuojamas taisykles. Pasitelkę tvirtas, „sunkiasvores“ medžiagas tokias kaip plienas, aliuminis ar guma, jie kuria originalius produktus, bet ne jų versijas. Kiekvienas VIPP rankose gimęs produktas yra tobulas ir baigtinis, todėl ilgaamžis, įsigyjamas vieną kartą. VIPP280 indų plovimo šepetėlis – tai patikimas kompanionas atliekant kasdienes užduotis. Šepetėlio galvutė yra pakeičiama, todėl ją lengvai atnaujinsite. Specialiai suformuotas VIPP280 šluotelės ir semtuvo korpusas išsiskiria itin geru sukibimu leidžiančiu patogiai manevruoti įrankiu plaunant įvairius indus. Integruotas dirželis puikus sprendimas taupant erdvę aplink praustuvą ir paprastus būdas išdžiovinti šepetėlį iki kito naudojimo.
VIPP

59,00 €
ARTIK serviravimo įrankių rinkinys
ARTIK - tai itin mėgstamas stalo įrankių rinkinys, pasižymintis lengvomis, bet smagiomis detalėmis. Skandinaviška ARTIK stalo įrankių kolekcija demonstruoja aptakų ir grakštų dizainą. Rinkinį sudaro didelė šakutė įstrižais dantukais ir didelis, apvalios formos šaukštas. Dėl modernių tvirtų rankenų, kurias lengva suimti, šie įrankiai puikiai tinka tiekti makaronus, salotas ir kitus patiekalus. Universalus, įspūdingas priedas prie bet kokio stalo serviravimo.
IITTALA

59,90 €
PIANO serviravimo įrankių rinkinys
Grakščių formų, švelnių linkių nerūdijančio plieno įrankiai su aptakiomis medžio rankenomis. Patrauklus, ergonomiškas ir malonus naudoti dizainas tiek kasdienai, tiek iškilmingoms ir svarbioms progoms. Dėl modernių tvirtų rankenų, kurias lengva suimti, šis rinkinys puikiai tinka tiekti makaronus, salotas ir kitus patiekalus. Jautrumu dvelkiantis modelis jau iš pirmo žvilgsnio siejasi su prisilietimu, maloniu pojūčiu rankai laikant įrankius, elegancija.
IITTALA

99,00 €
Sveiki apsilankę!
Sveiki apsilankę!
Sveiki apsilankę naujoje Skandiamo e-svetainėje.
Čia kiekvieną pasitinka jauki ir kupina įkvėpimo erdvė.