Jūsų užsakomas kiekis viršina sandėlio likutį. Pristatymo laikas nežinomas.

Veidrodis "Pepe", marmuras/žalvaris, baltas

Gamintojas: Menu Dizaineris: Studio Pepe
Kiekis:
Pristatymo laikas: 1 - 2 mėn. Galime supakuoti kaip dovaną!
Pasiteirauti apie prekę
    

Medžiagiškumas

Marmuras, žalvaris, veidrodinis stiklas

Spalva

Balta, žalvario


Matmenys

Aukštis 26 cm, plotis 25 cm, gylis 3 cm, svoris 3,52 kg

Išskirtinio charaterio marmuriniai "Pepe" veidrodžiai yra tvirti ir sukurti gyvuoti amžinai. Metai iš metų... Tai - klasikinio dizaino ir švarios estetikos dermė, įkvėpta vėlyvojo '50-ųjų metų Italijos laikotarpio, kuris ir paverčia veidrodį šių dienų ikona. Tai daiktas, kuris turi būti naudojamas kiekvieną dieną ir kartą perduotas ateities kartoms. 

"Studio Pepe" dizainerės Arianna Lelli Mami ir Chiara Di Pinto paaiškina: "Mums patinka estetika iš vėlyvojo '50 metų Italijos laikotarpio, kuomet išsilavinusi ir moderni vidurinė klasė turėjo labai gerą stilių, kurį reprezentavo tokie meistrai kaip: Caccia Dominioni, Gio Ponti ir De Carli bei Michelangelo Antonionio filmai, tokie kaip "Naktis". Stilius, kuriame naudojama daug tauriųjų medžiagų - marmuro, žalvario, brangaus medžio ir raštų".

Dizainerių studija "Studio Pepe" nori, kad jų dizainas būtų pakankamai tvirtas ir gyvuotų labai ilgai."Mes norime naudoti labai geras medžiagas, kurios įgija grožio metams bėgant, o ne atvirkščiai. Mes tikime, kad gražus dizaino objektas turėtų išlikti amžinai. Taip, kaip pasakė Dostojevskis: "Grožis išgelbės pasaulį".", - teigia dizainerės.

 

 

 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Veidrodžiai:

« »