Jūsų užsakomas kiekis viršina sandėlio likutį. Pristatymo laikas nežinomas.

Vazonas "Botanic Tray", juodas

Gamintojas: Design House Stockholm Dizaineris: Atelier 2+
Kiekis:
Pristatymo laikas: 1 - 2 mėn. Galime supakuoti kaip dovaną!
Pasiteirauti apie prekę

Medžiagiškumas Uosis, melteliniu būdu dengtas plienas

Spalva Juoda / uosio

Matmenys 450×48×200 mm; svoris 1,3 kg.

“Mano mama namuose visada augindavo bazilikus, čili, kalendras ir alijošius. O kai buvau maža namuose augo bananmedis”- prisimena dizainerė Ada Chirakranont. “Bankokas neturi pakankamai žalių erdvių mieste, todėl kiekvienas naminis augalas mums teikia labai daug džiaugsmo” - papildo dizaineris Worapong Manupipatpong. 

Įkvėpti šiomis idėjomis dizaineriai sukūrė “Botanic” kolekciją skirtą naminiams augalams. Kolekciją sudaro įvairių dydžių ir formų loveliai su stovais, kuriuos galėsite įkomponuoti ant stalo, palangės ar grindų. Pasirinkę tinkamo dydžio lovelį, jį puikiai pritaikysite mažame bute ar atvirose erdvėse - ofise, kavinėje ar bet kokioje kitoje viešojoje įstaigoje. Vazonai yra tinkami pačių įvairiausių augalų spektrui - orchidėjoms, bonsai medeliams, kaktusams, mažiems sodinukams ar mikro žalumynams. 

Dizainerių duetas yra įsikūręs Bankoke, tačiau jų darbai skleidžia skandinaviško stiliaus dvasią, nes abu kūrėjai mokėsi Stokholme. Jų studija išgarsėjo savo kambariniais šiltnamiais, o išaugusi “Botanic” kolekcija pristato ant stalo bei grindų pastatomas versijas. Jeigu nenorite sodinti gėlių, kodėl nepasodinus prieskoninių žolelių daržo savo virtuvėje? 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Vazonai:

« »