Jūsų užsakomas kiekis viršina sandėlio likutį. Pristatymo laikas nežinomas.

Namų šiltnamis "Greenhouse Mini", uosio spalvos

Gamintojas: Design House Stockholm Dizaineris: Atelier 2+
Kiekis:
Pristatymo laikas: 1 - 2 mėn. Galime supakuoti kaip dovaną!
Pasiteirauti apie prekę

 

Medžiagiškumas Dažytas uosis, stiklas, cinkuotas plienas

Spalva Tamsiai pilka

Matmenys 48 x 24 x 34 cm

Kambarys kambaryje skirtas gamtai. Dizainerių duetas Atelier 2 sukūrė šiltnamį, kuris yra pakankamai kompaktiškas, kad tilptų kambaryje, tačiau pakankamai erdvus mažam sodui. Šis dizaino projektas turi didelę kūrybinę ambiciją sukurti erdvę įvairiai augmenijai. Šiltnamis pakels bei stiklu apsaugos delikačiausius bei trapiausius jūsų augalus. 

Šis projektas buvo skirtas žurnalo “Wallpaper” organizuojamai parodai. Tai buvo jų rankomis pagaminto daikto išraiška - anot dizainerių, tai ne tik reiškia, jog šiltnamis yra ne pramoninės gamybos rezultatas, bet ir turi tam tikrą emocinę vertę. Kaip ir daugelį žmonių apsilankiusiųjų ar tam tikrą laiką gyvenusių Švedijoje, dizaineriams didžiausią įtaką padarė skandinaviška gamta bei skandinavų požiūris į aplinką ir augmeniją. “Kai gyvenome Švedijoje jautėme poreikį kuo labiau suartėti su gamta bei atrasti jai vietą savo namų aplinkoje” - kalbėjo Worapong Manupipatpong. 

Kambariniai šiltnamiai skatina žmones kurti savo mažą žalią pasaulį - šiltnamis nėra pritaikytas “bet kokiems augalams” - erdvė reikalauja jautraus ir gerai apgalvoto prisilietimo. 

“Dažniausiai mes dirbame su daug didesniais projektais”,- sako dizainerė Ada Chirakranont. “Projektai kaip šis yra riba tarp meno ir dizaino. Visai kaip mene, šiltnamis sukelia jausmus, kurių nejaučiame galvodami apie baldą, todėl mūsų projektas tinka tiek baldo, tiek objekto, tiek skulptūros kategorijoms.”

Šiltnamis yra pagamintas iš itin tvirtos lakuotos uosio medienos su grūdinto stiklo langais, bei turi sodinimui skirtą padėklą, pagamintą iš cinkuoto metalo. Šiltnamio langai lengvai pasikelia bei įsitvirtina jums patogioje pozicijoje.

 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Vazonai:

« »