Jūsų užsakomas kiekis viršina sandėlio likutį. Pristatymo laikas nežinomas.

Stelton termo puodelis "To Go Click", pilkas, 0,34 l

Gamintojas: Stelton Dizaineris: Stelton
30.00 €
Kiekis:
Pristatymo laikas: 1 - 4 d. dienos.
Galime supakuoti kaip dovaną!
Pasiteirauti apie prekę
Dizaino apdovanojimai


Medžiagiškumas

Nerūdijantis plienas, plastikas

Spalva

Pilka / metalo


Matmenys

Talpa 0,34 l, aukštis 17 cm, skersmuo viršuje 8,31 cm, apačioje 7,37 cm

Pastabos Dangtelį galima plauti indaplovėje. Puodelį rekomenduojama plauti rankomis.


Prekės ženklo "Stelton" termo puodelis/gertuvė "To Go Click" - idealiai tinkamas mylimiausiam gėrimui pakeliui į darbą ar sporto klubą, mėgautis gėrimu darbe ar kelionėje. Šilumą ilgai išlaikantis puodelis turi patentuotos technologijos dangtelį, kuris sukuria galimybę gerti karštą kavą, šaltą vandenį ar gardų vaisių kokteilį bet kur, kur tik keliaujate. 

Nebijokite išpilti gėrimo kai vairuojate automobilį. Puodelis turi "Smart click" dangtelio funkciją, kurios dėka vienu lengvu dangtelio paspaudimu, saugiai uždarysite ir patogiai atidarysite gertuvę. Mėgaukitės savo gėrimu iš bet kurios puodelio pusės, 360 laipsnių kampu, lyg gertumėte iš paprasto puodelio be dangtelio. Patogu, nes vairavimo metu dėmesys sutelkiamas vairavimui ir nereikia ieškoti, iš kurios puodelio pusės gerti. 

Nerūdijančio plieno ar plastikinis įvairių spalvų puodelis suveda inteligentišką, elegantišką dizainą su ypatingu funkcionalumu. Plastikiniai puodeliai gaminami iš netoksiško plastiko. Galimi du puodelių dydžiai: 200 ml ir 340 ml talpos.

"To Go Click" - tobulas būdas gerti mėgstamą gėrimą kelyje.

 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Aksesuarai:

« »