FILTRUOTI PAGAL:
TIME smėlio laikrodis, M dydis, 15 min
Dydis: M | Spalva: aukso
Turbūt niekas taip vizualiai tikslai neįkūnija bėgančio laiko kaip stikliniu indu judančios smėlio smiltys. Kruopelė po kruopelės byrėdamos žemyn, jos pasakoja laiko istorijas, verčia susikaupti, paieškoti vidinės tylos. HAY dizaino komandos sukurta smėlio laikrodžių kolekcija TIME ne tik pasiūlo itin patrauklų laiko skaičiavimo būdą, bet ir pasirūpina, kad kuo dažniau norėtųsi paspausti stop kasdienybės bėgime ir bent kelias akimirkas skirti sau.
HAY

19,00 €
ROMAN ALARM stalinis laikrodis
1942 metais architektai Arne Jacobsen ir Eric Møller suprojektavo Aarhus miesto rotušės pastatą. Originaliame brėžinyje laikrodžio bokštas nebuvo numatytas, nes Jacobsen atrodė, jog tai visiškai funkcijos nepapildantis priedėlis. Tačiau įsiklausę į miestiečių prašymą, architektai bokštą visgi suprojektavo ir rotušę papuošė įspūdingas 60 metrų aukščio statinys, kurį juosia geometrinių linijų sankirtos, primenančios kubo karkasą. Įdomu tai, kad specialiai šiam bokštui sukurtas didysis laikrodis savo vietą atrado ne pačioje bokšto viršūnėje, bet ties jos viduriu. ROMAN ALARM – Arne Jacobsen sukurtas stalinis laikrodis su žadintuvu. Laikrodžio ciferblatą puošia romėniški skaičiai, o stilistika žavi architektui būdingu nepaprastu paprastumu bei švariomis linijomis. Juodas ciferblatas akcentuoja elegantišką dizaino bei sąsajas su architektūra.
ARNE JACOBSEN WATCHES

119,00 €
LK ALARM stalinis laikrodis
Būdamas vos trisdešimties, jaunasis architektas Arne Jacobsen suprojektavo namą Lauritz Knudsen įmonės (garsi to laikmečio elektros pramonės kompanija) direktoriui H. J. Hansen. Pastarasis įžvelgė architekto talentą ir pakvietė sukurti stalinį laikrodį savo naujiesiems namams. Taip gimė pirmasis Jacobsen industrinio dizaino objektas – stalinis laikrodis LK, davęs pradžią visai Arne Jacobsen laikrodžių kolekcijai. Simplistinis dizainas nestokoja architektui būdingo detalumo bei proporcijų darnos – nuostabi dovana daniškojo dizaino gerbėjams. Integruotas „snaudimo“ režimas šiam klasikiniam dizainui suteikia itin šiuolaikiškų apeliacijų.
ARNE JACOBSEN WATCHES

119,00 €
BANKERS WEATHER laikrodis
1961 metais architektas Arne Jacobsen laimėjo konkursą ir galimybę suprojektuoti Danijos Nacionalinio banko pastatą. Deja, tačiau statybos buvo baigtos 1978 metais, praėjus net septyneriems metams po kūrėjo mirties. Išskirtinio pastato architektūra bei konstrukciniai sprendimai lėmė, Arne Jacobsen vardo įamžinimą danų architektūros ir dizaino evoliucijoje, o taip pat ir danų širdyse. Kaip ir kitus BANKERS dizaino serijos objektus, WEATHER laikrodžius išskiria originalus padalų dizainas, o balta ciferblato spalva akcentuoja minimalizmą bei precizišką tikslumą.
ARNE JACOBSEN WATCHES

119,95 €
CITY HALL ALARM stalinis laikrodis
Spalva: juoda
1950 – 1960 metais Arne Jacobsen suprojektavo daugybę namų Kopenhagos priemiestyje, Rødovre. Vienas iš jų buvo ir Rødovre rotušės pastatas, dienos šviesą išvydęs 1956 m. Šio pastato architektūrinis įkvėpimas – General Motors techninis centras, esantis šalia Detroito, JAV. Pasitelkęs tiesias linijas, klasikines proporcijas bei modernų požiūrį, Arne Jacobsen buvo atsakingas ne tik už pastato tūrį, bet ir visą interjerą, baldus ir detales. CITY HALL ALARM – tai stalinis laikrodis su žadintuvu, 1956 metų dizainas. Šios serijos išskirtinis akcentas – grafiškas, stilizuotas ciferblatas, alsuojantis ta pačia minimalizmo dvasia kaip ir pats Rødovre rotušės pastatas. Klasikinis juodasis variantas akcentuoja dizaino ikoniškumą bei eleganciją. Integruotas „snaudimo“ režimas šiam klasikiniam dizainui suteikia itin šiuolaikiškų apeliacijų.
ARNE JACOBSEN WATCHES

124,95 €
STATION ALARM stalinis laikrodis
Spalva: raudona
Būdamas vos trisdešimties, jaunasis architektas Arne Jacobsen suprojektavo namą Lauritz Knudsen įmonės (garsi to laikmečio elektros pramonės kompanija) direktoriui H. J. Hansen. Pastarasis įžvelgė architekto talentą ir pakvietė sukurti stalinį laikrodį savo naujiesiems namams. Taip gimė pirmasis Jacobsen industrinio dizaino objektas – laikrodis LK. Kadangi originalaus LK konstrukcija buvo pernelyg brangi ir sudėtinga, Arne Jacobsen patobulino savo projektą pritaikydamas jį plačiajai visuomenei. Taip gimė STATION laikrodžių serija. STATION laikrodžių dizainas įkvepia savo paprastumu bei aiškumu, o idealios elementų proporcijos tik patvirtina žymiąją Leonardo Da Vinci frazę: „Paprastumas – maksimali rafinuotumo išraiška“. Dekadentiškas burgundiškos ir žalvario derinys akcentuoja eleganciją bei praėjusio šimtmečio žavesį. Integruotas „snaudimo“ režimas šiam klasikiniam dizainui suteikia itin šiuolaikiškų apeliacijų.
ARNE JACOBSEN WATCHES

124,95 €
BANKERS ALARM stalinis laikrodis
Spalva: tamsiai pilka
1961 metais architektas Arne Jacobsen laimėjo konkursą ir galimybę suprojektuoti Danijos Nacionalinio banko pastatą. Deja, tačiau statybos buvo baigtos 1978 metais, praėjus net septyneriems metams po kūrėjo mirties. Išskirtinio pastato architektūra bei konstrukciniai sprendimai lėmė, Arne Jacobsen vardo įamžinimą danų architektūros ir dizaino evoliucijoje, o taip pat ir danų širdyse. Specialiai banko holui 1971 m. sukurtas BANKERS laikrodis ir šiandien puošia svarbųjį pastatą. Laikrodžio išskirtinumas – vietoje skaičių valandas nurodo į 12 padalų suskirstyta spiralė. Juoda ciferblato spalva šiam nemariam dizainui suteikia išskirtinės elegancijos ir rafinuotumo.BANKERS ALARM – stalinio laikrodžio su žadintuvu versija. Stilinga juoda išryškina BANKERS siluetą, tampa nuostabiu akcentu bet kurioje erdvėje. Integruotas „snaudimo” režimas šiam klasikiniam dizainui suteikia itin šiuolaikiškų apeliacijų.
ARNE JACOBSEN WATCHES

124,95 €
STATION ALARM stalinis laikrodis
Spalva: juoda
Būdamas vos trisdešimties, jaunasis architektas Arne Jacobsen suprojektavo namą Lauritz Knudsen įmonės (garsi to laikmečio elektros pramonės kompanija) direktoriui H. J. Hansen. Pastarasis įžvelgė architekto talentą ir pakvietė sukurti stalinį laikrodį savo naujiesiems namams. Taip gimė pirmasis Jacobsen industrinio dizaino objektas – laikrodis LK. Kadangi originalaus LK konstrukcija buvo pernelyg brangi ir sudėtinga, Arne Jacobsen patobulino savo projektą pritaikydamas jį plačiajai visuomenei. Taip gimė STATION laikrodžių serija. STATION laikrodžių dizainas įkvepia savo paprastumu bei aiškumu, o idealios elementų proporcijos tik patvirtina žymiąją Leonardo Da Vinci frazę: „Paprastumas – maksimali rafinuotumo išraiška“. Universalus juodos spalvos variantas akcentuoja laikrodžio ikoniškumą bei eleganciją. Integruotas „snaudimo“ režimas šiam klasikiniam dizainui suteikia itin šiuolaikiškų apeliacijų.
ARNE JACOBSEN WATCHES

124,95 €
STATION ALARM stalinis laikrodis
Spalva: pilka
Būdamas vos trisdešimties, jaunasis architektas Arne Jacobsen suprojektavo namą Lauritz Knudsen įmonės (garsi to laikmečio elektros pramonės kompanija) direktoriui H. J. Hansen. Pastarasis įžvelgė architekto talentą ir pakvietė sukurti stalinį laikrodį savo naujiesiems namams. Taip gimė pirmasis Jacobsen industrinio dizaino objektas – laikrodis LK. Kadangi originalaus LK konstrukcija buvo pernelyg brangi ir sudėtinga, Arne Jacobsen patobulino savo projektą pritaikydamas jį plačiajai visuomenei. Taip gimė STATION laikrodžių serija. STATION laikrodžių dizainas įkvepia savo paprastumu bei aiškumu, o idealios elementų proporcijos tik patvirtina žymiąją Leonardo Da Vinci frazę: „Paprastumas – maksimali rafinuotumo išraiška“. Pasirinkę pilko ir žalvario derinį savo interjerą praturtinsite subtilia elegancija su žemiškos prabangos skoniu. Integruotas „snaudimo“ režimas šiam klasikiniam dizainui suteikia itin šiuolaikiškų apeliacijų.
ARNE JACOBSEN WATCHES

124,95 €
CITY HALL ALARM stalinis laikrodis
Spalva: smėlio
1950 – 1960 metais Arne Jacobsen suprojektavo daugybę namų Kopenhagos priemiestyje, Rødovre. Vienas iš jų buvo ir Rødovre rotušės pastatas, dienos šviesą išvydęs 1956 m. Šio pastato architektūrinis įkvėpimas – General Motors techninis centras, esantis šalia Detroito, JAV. Pasitelkęs tiesias linijas, klasikines proporcijas bei modernų požiūrį, Arne Jacobsen buvo atsakingas ne tik už pastato tūrį, bet ir visą interjerą, baldus ir detales. CITY HALL ALARM – tai stalinis laikrodis su žadintuvu, 1956 metų dizainas. Šios serijos išskirtinis akcentas – grafiškas, stilizuotas ciferblatas, alsuojantis ta pačia minimalizmo dvasia kaip ir pats Rødovre rotušės pastatas. Subtilus smėlio spalvos variantas sušvelnina modernistines natas, alsuoja jaukumu ir namais. Integruotas „snaudimo“ režimas šiam klasikiniam dizainui suteikia itin šiuolaikiškų apeliacijų.
ARNE JACOBSEN WATCHES

124,95 €
STATION ALARM stalinis laikrodis
Spalva: žalia
Būdamas vos trisdešimties, jaunasis architektas Arne Jacobsen suprojektavo namą Lauritz Knudsen įmonės (garsi to laikmečio elektros pramonės kompanija) direktoriui H. J. Hansen. Pastarasis įžvelgė architekto talentą ir pakvietė sukurti stalinį laikrodį savo naujiesiems namams. Taip gimė pirmasis Jacobsen industrinio dizaino objektas – laikrodis LK. Kadangi originalaus LK konstrukcija buvo pernelyg brangi ir sudėtinga, Arne Jacobsen patobulino savo projektą pritaikydamas jį plačiajai visuomenei. Taip gimė STATION laikrodžių serija. STATION laikrodžių dizainas įkvepia savo paprastumu bei aiškumu, o idealios elementų proporcijos tik patvirtina žymiąją Leonardo Da Vinci frazę: „Paprastumas – maksimali rafinuotumo išraiška“. Sodrios žalios ir žalvario derinys alsuoja penkiasdešimtųjų dvasia bei išskirtine elegancija. Integruotas „snaudimo“ režimas šiam klasikiniam dizainui suteikia itin šiuolaikiškų apeliacijų.
ARNE JACOBSEN WATCHES

124,95 €
CITY HALL ALARM stalinis laikrodis
Spalva: mėlyna
1950 – 1960 metais Arne Jacobsen suprojektavo daugybę namų Kopenhagos priemiestyje, Rødovre. Vienas iš jų buvo ir Rødovre rotušės pastatas, dienos šviesą išvydęs 1956 m. Šio pastato architektūrinis įkvėpimas – General Motors techninis centras, esantis šalia Detroito, JAV. Pasitelkęs tiesias linijas, klasikines proporcijas bei modernų požiūrį, Arne Jacobsen buvo atsakingas ne tik už pastato tūrį, bet ir visą interjerą, baldus ir detales. CITY HALL ALARM – tai stalinis laikrodis su žadintuvu, 1956 metų dizainas. Šios serijos išskirtinis akcentas – grafiškas, stilizuotas ciferblatas, alsuojantis ta pačia minimalizmo dvasia kaip ir pats Rødovre rotušės pastatas. Matinės melsvos spalvos atspalvis alsuoja nostalgija, ramybe bei subtilumu. Integruotas „snaudimo“ režimas šiam klasikiniam dizainui suteikia itin šiuolaikiškų apeliacijų.
ARNE JACOBSEN WATCHES

124,95 €
STATION ALARM stalinis laikrodis
Spalva: mėlyna
Būdamas vos trisdešimties, jaunasis architektas Arne Jacobsen suprojektavo namą Lauritz Knudsen įmonės (garsi to laikmečio elektros pramonės kompanija) direktoriui H. J. Hansen. Pastarasis įžvelgė architekto talentą ir pakvietė sukurti stalinį laikrodį savo naujiesiems namams. Taip gimė pirmasis Jacobsen industrinio dizaino objektas – laikrodis LK. Kadangi originalaus LK konstrukcija buvo pernelyg brangi ir sudėtinga, Arne Jacobsen patobulino savo projektą pritaikydamas jį plačiajai visuomenei. Taip gimė STATION laikrodžių serija. STATION laikrodžių dizainas įkvepia savo paprastumu bei aiškumu, o idealios elementų proporcijos tik patvirtina žymiąją Leonardo Da Vinci frazę: „Paprastumas – maksimali rafinuotumo išraiška“. Tamsiai mėlynos ir žalvario atspalviai papildo vienas kitą, laikrodžiui suteikia išskirtinę išvaizdą. Integruotas „snaudimo“ režimas šiam klasikiniam dizainui suteikia itin šiuolaikiškų apeliacijų.
ARNE JACOBSEN WATCHES

124,95 €
CITY HALL ALARM stalinis laikrodis
Spalva: oranžinė
1950 – 1960 metais Arne Jacobsen suprojektavo daugybę namų Kopenhagos priemiestyje, Rødovre. Vienas iš jų buvo ir Rødovre rotušės pastatas, dienos šviesą išvydęs 1956 m. Šio pastato architektūrinis įkvėpimas – General Motors techninis centras, esantis šalia Detroito, JAV. Pasitelkęs tiesias linijas, klasikines proporcijas bei modernų požiūrį, Arne Jacobsen buvo atsakingas ne tik už pastato tūrį, bet ir visą interjerą, baldus ir detales. CITY HALL ALARM – tai stalinis laikrodis su žadintuvu, 1956 metų dizainas. Šios serijos išskirtinis akcentas – grafiškas, stilizuotas ciferblatas, alsuojantis ta pačia minimalizmo dvasia kaip ir pats Rødovre rotušės pastatas. Prigesintas oranžinės spalvos variantas – subtilus, bet energingas pasirinkimas. Integruotas „snaudimo“ režimas šiam klasikiniam dizainui suteikia itin šiuolaikiškų apeliacijų.
ARNE JACOBSEN WATCHES

124,95 €
BANKERS ALARM stalinis laikrodis
Spalva: juoda
1961 metais architektas Arne Jacobsen laimėjo konkursą ir galimybę suprojektuoti Danijos Nacionalinio banko pastatą. Deja, tačiau statybos buvo baigtos 1978 metais, praėjus net septyneriems metams po kūrėjo mirties. Išskirtinio pastato architektūra bei konstrukciniai sprendimai lėmė, Arne Jacobsen vardo įamžinimą danų architektūros ir dizaino evoliucijoje, o taip pat ir danų širdyse. Specialiai banko holui 1971 m. sukurtas BANKERS laikrodis ir šiandien puošia svarbųjį pastatą. Laikrodžio išskirtinumas – vietoje skaičių valandas nurodo į 12 padalų suskirstyta spiralė. Juoda ciferblato spalva šiam nemariam dizainui suteikia išskirtinės elegancijos ir rafinuotumo.BANKERS ALARM – stalinio laikrodžio su žadintuvu versija. Stilinga juoda išryškina BANKERS siluetą, tampa nuostabiu akcentu bet kurioje erdvėje. Integruotas „snaudimo” režimas šiam klasikiniam dizainui suteikia itin šiuolaikiškų apeliacijų.
ARNE JACOBSEN WATCHES

124,95 €
BANKERS ALARM stalinis laikrodis
Spalva: balta
1961 metais architektas Arne Jacobsen laimėjo konkursą ir galimybę suprojektuoti Danijos Nacionalinio banko pastatą. Deja, tačiau statybos buvo baigtos 1978 metais, praėjus net septyneriems metams po kūrėjo mirties. Išskirtinio pastato architektūra bei konstrukciniai sprendimai lėmė, Arne Jacobsen vardo įamžinimą danų architektūros ir dizaino evoliucijoje, o taip pat ir danų širdyse. Specialiai banko holui 1971 m. sukurtas BANKERS laikrodis ir šiandien puošia svarbųjį pastatą. Laikrodžio išskirtinumas – vietoje skaičių valandas nurodo į 12 padalų suskirstyta spiralė. Juoda ciferblato spalva šiam nemariam dizainui suteikia išskirtinės elegancijos ir rafinuotumo.BANKERS ALARM – stalinio laikrodžio su žadintuvu versija. Baltos spalvos laikrodis subtilus ir universalus pasirinkimas, dalelė svarbios danų dizaino istorijos Jūsų erdvėje. Integruotas „snaudimo” režimas šiam klasikiniam laikrodžiui suteikia itin šiuolaikiškų apeliacijų.
ARNE JACOBSEN WATCHES

124,95 €
BANKERS sieninis laikrodis, Ø 16 cm
Matmenys: Ø 16 cm | Spalva: balta
1961 metais architektas Arne Jacobsen laimėjo konkursą ir galimybę suprojektuoti Danijos Nacionalinio banko pastatą. Deja, tačiau statybos buvo baigtos 1978 metais, praėjus net septyneriems metams po kūrėjo mirties. Išskirtinio pastato architektūra bei konstrukciniai sprendimai lėmė, Arne Jacobsen vardo įamžinimą danų architektūros ir dizaino evoliucijoje, o taip pat ir danų širdyse. Specialiai banko holui 1971 m. sukurtas BANKERS laikrodis ir šiandien puošia svarbųjį pastatą. Laikrodžio išskirtinumas – vietoje skaičių valandas nurodo į 12 padalų suskirstyta spiralė. Originalusis dizainas išsiskyrė balta ciferblato spalva, akcentuojančia minimalizmą ir precizišką tikslumą.
ARNE JACOBSEN WATCHES

199,95 €
ROMAN sieninis laikrodis, Ø 16 cm
Matmenys: Ø 16 cm
1942 metais architektai Arne Jacobsen ir Eric Møller suprojektavo Aarhus miesto rotušės pastatą. Originaliame brėžinyje laikrodžio bokštas nebuvo numatytas, nes Jacobsen atrodė, jog tai visiškai funkcijos nepapildantis priedėlis. Tačiau įsiklausę į miestiečių prašymą, architektai bokštą visgi suprojektavo ir rotušę papuošė įspūdingas 60 metrų aukščio statinys, kurį juosia geometrinių linijų sankirtos, primenančios kubo karkasą. Įdomu tai, kad specialiai šiam bokštui sukurtas didysis laikrodis savo vietą atrado ne pačioje bokšto viršūnėje, bet ties jos viduriu. ROMAN WALL – sieninių laikrodžių serija, įkvėpta Aarhus miesto rotušės dizaino. Laikrodžio ciferblatą puošia romėniški skaičiai, o stilistika žavi Jacobsen būdingu nepaprastu paprastumu bei švariomis linijomis.
ARNE JACOBSEN WATCHES

199,95 €
CITY HALL sieninis laikrodis, Ø 16 cm
Matmenys: Ø 16 cm
1950 – 1960 metais Arne Jacobsen suprojektavo daugybę namų Kopenhagos priemiestyje, Rødovre. Vienas iš jų buvo ir Rødovre rotušės pastatas, dienos šviesą išvydęs 1956 m. Šio pastato architektūrinis įkvėpimas – General Motors techninis centras, esantis šalia Detroito, JAV. Pasitelkęs tiesias linijas, klasikines proporcijas bei modernų požiūrį, Arne Jacobsen buvo atsakingas ne tik už pastato tūrį, bet ir visą interjerą, baldus ir detales. CITY HALL WALL – 1956 metų dizainas. Šios laikrodžių serijos išskirtinis akcentas – grafiškas, stilizuotas ciferblatas, alsuojantis ta pačia minimalizmo dvasia kaip ir pats Rødovre rotušės pastatas. Estetinės švaros pojūtį akcentuoja ir su baltu ciferblatu susiliejantis laikrodžio rėmelis. Pakabintas ant baltos sienos CITY HALL WALL kuria optinę iliuziją, jog laiko skaičiavimo elementai tiesiog sklando ore.
ARNE JACOBSEN WATCHES

229,95 €
ROMAN sieninis laikrodis, Ø 21 cm
Matmenys: Ø 21 cm
1942 metais architektai Arne Jacobsen ir Eric Møller suprojektavo Aarhus miesto rotušės pastatą. Originaliame brėžinyje laikrodžio bokštas nebuvo numatytas, nes Jacobsen atrodė, jog tai visiškai funkcijos nepapildantis priedėlis. Tačiau įsiklausę į miestiečių prašymą, architektai bokštą visgi suprojektavo ir rotušę papuošė įspūdingas 60 metrų aukščio statinys, kurį juosia geometrinių linijų sankirtos, primenančios kubo karkasą. Įdomu tai, kad specialiai šiam bokštui sukurtas didysis laikrodis savo vietą atrado ne pačioje bokšto viršūnėje, bet ties jos viduriu. ROMAN WALL – sieninių laikrodžių serija, įkvėpta Aarhus miesto rotušės dizaino. Laikrodžio ciferblatą puošia romėniški skaičiai, o stilistika žavi Jacobsen būdingu nepaprastu paprastumu bei švariomis linijomis.
ARNE JACOBSEN WATCHES

Variantai nuo 199,95 €
229,95 €
BANKERS sieninis laikrodis, Ø 21 cm
Matmenys: Ø 21 cm | Spalva: juoda
1961 metais architektas Arne Jacobsen laimėjo konkursą ir galimybę suprojektuoti Danijos Nacionalinio banko pastatą. Deja, tačiau statybos buvo baigtos 1978 metais, praėjus net septyneriems metams po kūrėjo mirties. Išskirtinio pastato architektūra bei konstrukciniai sprendimai lėmė, Arne Jacobsen vardo įamžinimą danų architektūros ir dizaino evoliucijoje, o taip pat ir danų širdyse. Specialiai banko holui 1971 m. sukurtas BANKERS laikrodis ir šiandien puošia svarbųjį pastatą. Laikrodžio išskirtinumas – vietoje skaičių valandas nurodo į 12 padalų suskirstyta spiralė. Juoda ciferblato spalva šiam nemariam dizainui suteikia išskirtinės elegancijos ir rafinuotumo.
ARNE JACOBSEN WATCHES

Variantai nuo 199,95 €
229,95 €
BANKERS sieninis laikrodis, Ø 21 cm
Matmenys: Ø 21 cm | Spalva: balta
1961 metais architektas Arne Jacobsen laimėjo konkursą ir galimybę suprojektuoti Danijos Nacionalinio banko pastatą. Deja, tačiau statybos buvo baigtos 1978 metais, praėjus net septyneriems metams po kūrėjo mirties. Išskirtinio pastato architektūra bei konstrukciniai sprendimai lėmė, Arne Jacobsen vardo įamžinimą danų architektūros ir dizaino evoliucijoje, o taip pat ir danų širdyse. Specialiai banko holui 1971 m. sukurtas BANKERS laikrodis ir šiandien puošia svarbųjį pastatą. Laikrodžio išskirtinumas – vietoje skaičių valandas nurodo į 12 padalų suskirstyta spiralė. Originalusis dizainas išsiskyrė balta ciferblato spalva, akcentuojančia minimalizmą ir precizišką tikslumą.
ARNE JACOBSEN WATCHES

Variantai nuo 199,95 €
229,95 €
STATION sieninis laikrodis, Ø 16 cm
Matmenys: Ø 16 cm
Būdamas vos trisdešimties, jaunasis architektas Arne Jacobsen suprojektavo namą Lauritz Knudsen įmonės (garsi to laikmečio elektros pramonės kompanija) direktoriui H. J. Hansen. Pastarasis įžvelgė architekto talentą ir pakvietė sukurti stalinį laikrodį savo naujiesiems namams. Taip gimė pirmasis Jacobsen industrinio dizaino objektas – laikrodis LK. Kadangi originalaus LK konstrukcija buvo pernelyg brangi ir sudėtinga, Arne Jacobsen patobulino savo projektą pritaikydamas jį plačiajai visuomenei. Taip gimė STATION laikrodžių serija. STATION WALL – sieninis laikrodis, kurio dizainas įkvepia savo paprastumu bei aiškumu, o idealios elementų proporcijos tik patvirtina žymiąją Leonardo Da Vinci frazę: „Paprastumas – maksimali rafinuotumo išraiška“.
ARNE JACOBSEN WATCHES

239,95 €
CITY HALL sieninis laikrodis, Ø 21 cm
Matmenys: Ø 21 cm
1950 – 1960 metais Arne Jacobsen suprojektavo daugybę namų Kopenhagos priemiestyje, Rødovre. Vienas iš jų buvo ir Rødovre rotušės pastatas, dienos šviesą išvydęs 1956 m. Šio pastato architektūrinis įkvėpimas – General Motors techninis centras, esantis šalia Detroito, JAV. Pasitelkęs tiesias linijas, klasikines proporcijas bei modernų požiūrį, Arne Jacobsen buvo atsakingas ne tik už pastato tūrį, bet ir visą interjerą, baldus ir detales. CITY HALL WALL – 1956 metų dizainas. Šios laikrodžių serijos išskirtinis akcentas – grafiškas, stilizuotas ciferblatas, alsuojantis ta pačia minimalizmo dvasia kaip ir pats Rødovre rotušės pastatas. Estetinės švaros pojūtį akcentuoja ir su baltu ciferblatu susiliejantis laikrodžio rėmelis. Pakabintas ant baltos sienos CITY HALL WALL kuria optinę iliuziją, jog laiko skaičiavimo elementai tiesiog sklando ore.
ARNE JACOBSEN WATCHES

Variantai nuo 229,95 €
264,95 €
MARBLE sieninis laikrodis
Simboliška, jog laiką skaičiuojantis objektas pats gali būti visiškai nepavaldus bėgančiam laikui. Būtent toks reliatyvus siekis ir atvedė Norm Architects prie MARBLE sieninio laikrodžio dizaino. Minimalistinis, pagamintas iš natūralaus marmuro, todėl kiekvienas savaip individualus ir unikalus.
MENU

269,95 €
BANKERS sieninis laikrodis, Ø 29 cm
Matmenys: Ø 29 cm | Spalva: juoda
1961 metais architektas Arne Jacobsen laimėjo konkursą ir galimybę suprojektuoti Danijos Nacionalinio banko pastatą. Deja, tačiau statybos buvo baigtos 1978 metais, praėjus net septyneriems metams po kūrėjo mirties. Išskirtinio pastato architektūra bei konstrukciniai sprendimai lėmė, Arne Jacobsen vardo įamžinimą danų architektūros ir dizaino evoliucijoje, o taip pat ir danų širdyse. Specialiai banko holui 1971 m. sukurtas BANKERS laikrodis ir šiandien puošia svarbųjį pastatą. Laikrodžio išskirtinumas – vietoje skaičių valandas nurodo į 12 padalų suskirstyta spiralė. Juoda ciferblato spalva šiam nemariam dizainui suteikia išskirtinės elegancijos ir rafinuotumo.
ARNE JACOBSEN WATCHES

Variantai nuo 199,95 €
279,00 €
STATION sieninis laikrodis, Ø 21 cm
Matmenys: Ø 21 cm
Būdamas vos trisdešimties, jaunasis architektas Arne Jacobsen suprojektavo namą Lauritz Knudsen įmonės (garsi to laikmečio elektros pramonės kompanija) direktoriui H. J. Hansen. Pastarasis įžvelgė architekto talentą ir pakvietė sukurti stalinį laikrodį savo naujiesiems namams. Taip gimė pirmasis Jacobsen industrinio dizaino objektas – laikrodis LK. Kadangi originalaus LK konstrukcija buvo pernelyg brangi ir sudėtinga, Arne Jacobsen patobulino savo projektą pritaikydamas jį plačiajai visuomenei. Taip gimė STATION laikrodžių serija. STATION WALL – sieninis laikrodis, kurio dizainas įkvepia savo paprastumu bei aiškumu, o idealios elementų proporcijos tik patvirtina žymiąją Leonardo Da Vinci frazę: „Paprastumas – maksimali rafinuotumo išraiška“.
ARNE JACOBSEN WATCHES

Variantai nuo 239,95 €
279,95 €
BANKERS sieninis laikrodis, Ø 29 cm
Matmenys: Ø 29 cm | Spalva: balta
1961 metais architektas Arne Jacobsen laimėjo konkursą ir galimybę suprojektuoti Danijos Nacionalinio banko pastatą. Deja, tačiau statybos buvo baigtos 1978 metais, praėjus net septyneriems metams po kūrėjo mirties. Išskirtinio pastato architektūra bei konstrukciniai sprendimai lėmė, Arne Jacobsen vardo įamžinimą danų architektūros ir dizaino evoliucijoje, o taip pat ir danų širdyse. Specialiai banko holui 1971 m. sukurtas BANKERS laikrodis ir šiandien puošia svarbųjį pastatą. Laikrodžio išskirtinumas – vietoje skaičių valandas nurodo į 12 padalų suskirstyta spiralė. Originalusis dizainas išsiskyrė balta ciferblato spalva, akcentuojančia minimalizmą ir precizišką tikslumą. 
ARNE JACOBSEN WATCHES

Variantai nuo 199,95 €
289,95 €
ROMAN sieninis laikrodis, Ø 29 cm
Matmenys: Ø 29 cm
1942 metais architektai Arne Jacobsen ir Eric Møller suprojektavo Aarhus miesto rotušės pastatą. Originaliame brėžinyje laikrodžio bokštas nebuvo numatytas, nes Jacobsen atrodė, jog tai visiškai funkcijos nepapildantis priedėlis. Tačiau įsiklausę į miestiečių prašymą, architektai bokštą visgi suprojektavo ir rotušę papuošė įspūdingas 60 metrų aukščio statinys, kurį juosia geometrinių linijų sankirtos, primenančios kubo karkasą. Įdomu tai, kad specialiai šiam bokštui sukurtas didysis laikrodis savo vietą atrado ne pačioje bokšto viršūnėje, bet ties jos viduriu. ROMAN WALL – sieninių laikrodžių serija, įkvėpta Aarhus miesto rotušės dizaino. Laikrodžio ciferblatą puošia romėniški skaičiai, o stilistika žavi Jacobsen būdingu nepaprastu paprastumu bei švariomis linijomis.
ARNE JACOBSEN WATCHES

Variantai nuo 199,95 €
289,95 €
CITY HALL sieninis laikrodis, Ø 29 cm
Matmenys: Ø 29 cm
1950 – 1960 metais Arne Jacobsen suprojektavo daugybę namų Kopenhagos priemiestyje, Rødovre. Vienas iš jų buvo ir Rødovre rotušės pastatas, dienos šviesą išvydęs 1956 m. Šio pastato architektūrinis įkvėpimas – General Motors techninis centras, esantis šalia Detroito, JAV. Pasitelkęs tiesias linijas, klasikines proporcijas bei modernų požiūrį, Arne Jacobsen buvo atsakingas ne tik už pastato tūrį, bet ir visą interjerą, baldus ir detales. CITY HALL WALL – 1956 metų dizainas. Šios laikrodžių serijos išskirtinis akcentas – grafiškas, stilizuotas ciferblatas, alsuojantis ta pačia minimalizmo dvasia kaip ir pats Rødovre rotušės pastatas. Estetinės švaros pojūtį akcentuoja ir su baltu ciferblatu susiliejantis laikrodžio rėmelis. Pakabintas ant baltos sienos CITY HALL WALL kuria optinę iliuziją, jog laiko skaičiavimo elementai tiesiog sklando ore.
ARNE JACOBSEN WATCHES

Variantai nuo 229,95 €
339,95 €
STATION sieninis laikrodis, Ø 29 cm
Matmenys: Ø 29 cm
Būdamas vos trisdešimties, jaunasis architektas Arne Jacobsen suprojektavo namą Lauritz Knudsen įmonės (garsi to laikmečio elektros pramonės kompanija) direktoriui H. J. Hansen. Pastarasis įžvelgė architekto talentą ir pakvietė sukurti stalinį laikrodį savo naujiesiems namams. Taip gimė pirmasis Jacobsen industrinio dizaino objektas – laikrodis LK. Kadangi originalaus LK konstrukcija buvo pernelyg brangi ir sudėtinga, Arne Jacobsen patobulino savo projektą pritaikydamas jį plačiajai visuomenei. Taip gimė STATION laikrodžių serija. STATION WALL – sieninis laikrodis, kurio dizainas įkvepia savo paprastumu bei aiškumu, o idealios elementų proporcijos tik patvirtina žymiąją Leonardo Da Vinci frazę: „Paprastumas – maksimali rafinuotumo išraiška“.
ARNE JACOBSEN WATCHES

Variantai nuo 239,95 €
369,95 €
BANKERS sieninis laikrodis, Ø 48 cm
Matmenys: Ø 48 cm | Spalva: balta
1961 metais architektas Arne Jacobsen laimėjo konkursą ir galimybę suprojektuoti Danijos Nacionalinio banko pastatą. Deja, tačiau statybos buvo baigtos 1978 metais, praėjus net septyneriems metams po kūrėjo mirties. Išskirtinio pastato architektūra bei konstrukciniai sprendimai lėmė, Arne Jacobsen vardo įamžinimą danų architektūros ir dizaino evoliucijoje, o taip pat ir danų širdyse. Specialiai banko holui 1971 m. sukurtas BANKERS laikrodis ir šiandien puošia svarbųjį pastatą. Laikrodžio išskirtinumas – vietoje skaičių valandas nurodo į 12 padalų suskirstyta spiralė. Originalusis dizainas išsiskyrė balta ciferblato spalva, akcentuojančia minimalizmą ir precizišką tikslumą. 
ARNE JACOBSEN WATCHES

Variantai nuo 199,95 €
749,95 €
ROMAN sieninis laikrodis, Ø 48 cm
Matmenys: Ø 48 cm
1942 metais architektai Arne Jacobsen ir Eric Møller suprojektavo Aarhus miesto rotušės pastatą. Originaliame brėžinyje laikrodžio bokštas nebuvo numatytas, nes Jacobsen atrodė, jog tai visiškai funkcijos nepapildantis priedėlis. Tačiau įsiklausę į miestiečių prašymą, architektai bokštą visgi suprojektavo ir rotušę papuošė įspūdingas 60 metrų aukščio statinys, kurį juosia geometrinių linijų sankirtos, primenančios kubo karkasą. Įdomu tai, kad specialiai šiam bokštui sukurtas didysis laikrodis savo vietą atrado ne pačioje bokšto viršūnėje, bet ties jos viduriu. ROMAN WALL – sieninių laikrodžių serija, įkvėpta Aarhus miesto rotušės dizaino. Laikrodžio ciferblatą puošia romėniški skaičiai, o stilistika žavi Jacobsen būdingu nepaprastu paprastumu bei švariomis linijomis.
ARNE JACOBSEN WATCHES

Variantai nuo 199,95 €
749,95 €
Sveiki apsilankę!
Sveiki apsilankę!
Sveiki apsilankę naujoje Skandiamo e-svetainėje.
Čia kiekvieną pasitinka jauki ir kupina įkvėpimo erdvė.