Jūsų užsakomas kiekis viršina sandėlio likutį. Pristatymo laikas nežinomas.

Plieninė dėžutė "BOX APPETIT" , alyvuogių spalvos dirželiu, S

Gamintojas: black+blum Dizaineris: Dan Black & Martin Blum
34.95 €
Kiekis:
Pristatymo laikas: 1 - 4 d. dienos.
Galime supakuoti kaip dovaną!
Pasiteirauti apie prekę

Medžiagiškumas

Nerūdijantis plienas,           polipropilenas, silikonas

Spalvos

Metalo / alyvuogių

Matmenys

Talpa 600 ml, aukštis 5 cm, plotis 13 cm , ilgis 17,5 cm

Pastabos

Nepatartina plauti indaplovėje


 

 

Pirmosios metalinės pietų dėžutės atsirado 1800ųjų pabaigoje. Jas daugiausia naudojo darbininkų klasės atsatovai, todėl maistas privalėjo būti gerai apsaugotas ir izoliuotas nuo neretai gan kenksmingos aplinkos. Sunkiai dirbančiam žmogui, svarbiausias buvo tas kąsnelis namų maisto, kuris garantavo energiją bei šilumą. Šiandien, šiuolaikiniam pasauliui bei darbo aplinkai pasikeitus dramatiškai, skanus namų maistas visgi išlieka nepakeičiama vertybe.
Modernaus britų dizaino dueto black+blum išvystyta kolekcija BOX APPETIT siūlo ne tik funkcionalų, bet ir estetišką būdą mėgautis sveiku ir šviežiai paruoštu maistu bei gėrimu net ir nutolus nuo namų. black+blum fokusas – modernus žmogus ir jo poreikiai, todėl kiekviena BOX APPETIT kolekcijos detalė yra kuo geriausiai apgalvota ir pritaikyta būtent nuolatos skubančiam, užimtam, tačiau sąmoningam žmogui, besirūpinančiam savo mityba ir savijauta.
Plieninė BOX APPETIT yra pirmoji visiškai nepralaidi vakuuminė dėžutė, skirta saugiam maisto transportavimui bei estetiškam ir patogiam mėgavimuisi juo, kad ir kur bebūtumėte. Kompaktiška forma bei užapvalinti kampai neužima daug vietos, o plieno dangtelis, apvestas silikono juostele, saugiai prisipaudžia ir apsaugo net ir nuo minimalaus pratekėjimo. Norėdami atidaryti, patraukite vožtuvą, esantį ant dangtelio, patekęs oras išlaisvins vakuumą ir prieš Jus atsivers dalelė Jūsų namų šilumos bei geros savijautos šaltinis.
Komplektą sudaro plieninė dėžutė su dangteliu, stilinga šakutė bei silikoninė apsauginė juosta. 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Aksesuarai kelionėms:

« »