Jūsų užsakomas kiekis viršina sandėlio likutį. Pristatymo laikas nežinomas.

Bevielė garso sistema "Stockholm", tamsiai pilka

Gamintojas: Vifa Dizaineris: design people
Kiekis:
Pristatymo laikas: 1 - 2 mėn. Galime supakuoti kaip dovaną!
Pasiteirauti apie prekę

Medžiagiškumas

Matinis poliruotas lietas aliuminis, tekstilė (vilna)

Spalva

Tamsiai pilka

Matmenys

Aukštis 21,5 cm, gylis 10 cm, ilgis 110 cm, svoris 9,8 kg

Kita informacija

Ryšys: Bluetooth aptX, WiFi direct, WiFi networked, Apple AirPlay, optinis kabelis arba anlogas (3,5 mm minijack), USB (iOS)
Elemento tipas: pakraunamas Lithium Ion 
Signalo apdirbimas: DSP
DLNA suderinimas
Daugiau apie šį produktą čia

Pastabos Parduodama kartu su prekės vadovu, nuotoliniu pulteliu, AUX 3,5 mm, minijack, optiniu laidu, kelioniniu maišu ir 2 metų garantija.

"Stockholm"

"Stockholm" sukurtas laikantis klasikinių skandinaviško dizaino principų – kokybė, ilgaamžiškumas ir paprastumas. Daugiau nei aštuoniasdešimties metų gamybos patirtis bei aukštų technologijų derinys užpildys Jūsų erdvę puikiu garsu iš bet kokio virtualaus muzikos šaltinio. Kompaktiškas gaminys puikiai ras vietos erdvėje jos neapkraudamas. "Stockholm" – elegancijos garsas.

Medžiagiškumas

Skandinaviški bruožai pasireiškia formos ir medžiagiškumo pavidalu. Žaidžia medžiagiškumo kontrastai – grubi, tačiau šilta, prisiliesti prašanti tekstilė ir nupoliruotas aliuminio  rėmelis. Verta paminėti ir ypač patogų rankai nuotolinio valdymo pultelį. Lyderiaujantis tekstilės gamintojas Europoje - "Kvadrat" – sukūrė specialaus audimo tekstilinę dangą. "Kvadrat" požiūris į kokybę ir ilgaamžiškumą  idealiai sutampa su prekės ženklo "Vifa" vertybėmis.

Garsas

Geras garsas išgaunamas tuomet, kai darniai skamba visi jo komponentai. Tik žmogaus talentas, patirtis, meilė muzikai bei dėmesys kokybei gali leisti sukurti gaminį, kurio visi komponentai skamba darniai.

Jungtys

Jūsų patogumui ir integracijai namuose, "Stockholm" yra bevielė garso sistema. Jungiasi per Bluetooth aptX technologijas, Apple AirPlay, ir DLNA (WiFi direct) prie beveik visų mobiliųjų telefonų, planšetinio kompiuterio, PC/MAC ir TV. Jeigu muzikos šaltinis nepalaiko Bluetooth ryšio technologijų, garso sistema gali būti pajungta pridėtais optiniais laidais. Garso sistema „Stockholm“ labai lengva naudotis ir ji nereikalauja jokių išankstinių sistemos nustatymų. Taip pat „Vifa“ garso sistema gali būti naudojama pasitelkus „Vifa“ aplikaciją, kurią nemokamai galima atsisiųsti į mobilų telefoną internetu.

 


SUSIJUSIOS PREKĖS:

Interjerui:

« »