Jūsų užsakomas kiekis viršina sandėlio likutį. Pristatymo laikas nežinomas.

Bevielis garsiakalbis "Oslo", šviesiai pilkas

Gamintojas: Vifa Dizaineris: design people
Kiekis:
Pristatymo laikas: 1 - 2 mėn. Galime supakuoti kaip dovaną!
Pasiteirauti apie prekę

Medžiagiškumas

Matinis poliruotas lietas aliuminis, tekstilė (vilna), odinis dirželis

Spalva

Rožinė

Matmenys

Aukštis 15,6 cm, gylis 7 cm, ilgis 21 cm, svoris 1,4 kg

Kita informacija

Ryšys: Bluetooth 4.0 aptX, Aux 3.5 mm mini jack, NFC
Elemento tipas: pakraunamas Lithium Ion  

Pastabos Parduodama kartu su elementu, prekės vadovu, odiniu dirželiu, 2 metų garantija.

Būti laimingu

Mūsų sprendimai lemia tai, kokiais būsime – tyliais ar iškalbingais, racionaliais ar emocionaliais, kalbančiais apie veiksmus ar juos darančiais. "Helsinki" garsiakalbio pasirinkimas – tai išskirtinio produkto pasirinkimas. "Helsinki" pagamintas jungiant skandinavišką eleganciją ir meistrystę tam, kad padarytų jus laimingais dabar ir daugeliui metų į priekį. Sukurtas tam, kad išliktų. Juk žavu žinoti, kad pasirinkai teisingai...

Sukurta dalintis

"Helsinki" garsiakalbis sukurtas tam, kad papildytų gražiausius momentus, kuriuos praleidžiate su jums brangiais žmonėmis. Tinkamas grojaraštis bus puikus fonas tokioms akimirkoms.

Muzika judant

Helsinki garsiakalbis suteikia judėjimo laisvę. Mažas, kompaktiškas, su galingu elementu, Bluetooth ryšiu, odiniu diržu – šis palydovas leis pasiimti muzikinį foną visur, kur keliausite. Gyvenimas – tai kelionė. Vifa filosofijoje bagažas turi ne sverti mus prie žemės, o pakylėti. Kaip tik toks ir yra "Helsinki".

Mažas, bet galingas

Helsinki skleidžia puikų, stiprų garsą. Tai šiek tiek stebėtina, atsižvelgiant į produkto dydį. Tačiau atidžiau pažvelgus į gaminio  vidų galima pamatyti, jog viskas yra įmanoma. Helsinki – ilgametės patirties garsas.

Belieka klausytis ir mėgautis...


Dovanos:

« »