Jūsų užsakomas kiekis viršina sandėlio likutį. Pristatymo laikas nežinomas.

By Lassen veidrodis, pilkas, 70 x 70 cm

Gamintojas: by Lassen Dizaineris: Mogens Lassen
Kiekis:
Pristatymo laikas: 1 - 2 mėn. Galime supakuoti kaip dovaną!
Pasiteirauti apie prekę

Medžiagiškumas

Lakuotas aliuminio rėmelis, veidrodinis stiklas

Spalva

Pilka

Matmenys

Aukštis 70 cm, plotis 70 cm


Charakteringas, minimalistinis ir ilgaamžis dizainas – tai trys skiriamieji „View“ veidrodžio, sukurto brolių dizainerių Mogens Lassen ir Flemming Lassen, bruožai. Dėl savo subtilios formos veidrodis tartum įsilieja į interjerą, todėl jį pakabinti galite visur: pereinamoje koridoriaus zonoje, miegamajame ar net greta meno kūrinių svetainės erdvėje.

Šviesus, neiššaukiantis rėmelis suteikia galimybę veidrodį derinti kartu su meno kūriniais ar artistiškais interjero aksesuarais. Paveikslai, plakatai ar kiti meninės spaudos dirbinai komponuojami kartu su „View“ veidrodžiu – tai sprendimas originalaus interjero mėgėjams. Subtilios, minimalistinės formos veidrodis dera kartu su įvairių stilių baldais bei interjero detalėmis.

Danų dizaineriai „By Lassen“ sukūrė  veidrodį, kuris puikiai atitinka esmines skandinaviško dizaino savybes – aiški forma, funkcionalumas, subtili grafinė raiška (minimalistinis rėmelis). Broliams dizaineriams didelę įtaką padarė Bauhaus dizaino bei architektūros stiliaus ideologija, kurios bruožus galima įžvelgti dizainerių kūriniuose, taip pat ir „View“ veidrodyje.

 

Veidrodžiai:

« »